pokerforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MFTOPS A6s két pár

2 posters

Go down

MFTOPS A6s két pár Empty MFTOPS A6s két pár

Témanyitás by LmLn Hétf. Jan. 12, 2015 9:19 am

A tegnapi MFTOPS16 kieső hand zavart nagyon, aztán megnéztem:
http://weaktight.com/7296514
Ellenfél: 63hand 18/18/11,8/0 /67/75 (VPIP/PFR/3bet [17-ből 2-szer 3betelt, szóval szerintem nem releváns]/foldtoflop cbet [2hand]/Agresszió/WTSD/W$SD). Ezek alapján olyan játékosnak nézem, akinek éppen jöttek a lapok és azért lehet magas az agressziója. Erre utal a magas wtsd+w$sd érték és az alacsony foldtoflop cbet (bár kicsi a minta).
Ezt a ranget adtam neki, amivel szerintem beteszi ellenem: 88,66-55,AQs-AJs,A8s,A6s-A5s,97s,86s-85s,74s,65s,Th9h,Kh8h,9h8h,Kh7h,Th7h,A8o,A6o-A5o
Ez ellen 45,3%-ot hozok és 36%-ra van szükségem.
Szándékosan kivettem egy csomó kombinációt, amikkel beteheti ellenem még (Pl. további AQo,AJo stb.)
Mi a véleményetek? Milyen rangre tennétek az ellenfelet?
A megjátszásom: Látva az alacsony foldtocbetet igazából nem nagyon akartam küzdeni a potért, gondoltam, hogy ötösnél alacsonyabb lapokon turnön meghívom és agresszió esetén dobok, hátha fizet egy ötös vagy az adott alacsonyabb lap, esetleg valami húzó (főként A-os lyuksor), magas lapon T+-on hívok mindenképp, hiszen a riveren már nem fogok tudni nagyon mit kezdeni, ha mondjuk belehív. Igaz nem volt nagy a mintám, de ha látom, hogy agresszívebb az ellenfél, akkor nem ezeken a partikon kezdek túlzott agresszióba.

LmLn
Admin

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

MFTOPS A6s két pár Empty Re: MFTOPS A6s két pár

Témanyitás by LmLn Hétf. Jan. 12, 2015 12:20 pm

Közben beszélgettünk Renzóval a handről és így változott a véleményem valamelyest, de kíváncsi vagyok, hogy mit mondtok.

LmLn
Admin

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

MFTOPS A6s két pár Empty Re: MFTOPS A6s két pár

Témanyitás by Csuhi Kedd Jan. 13, 2015 9:16 pm

Nehéz eldobni, de hátrányban leszel kb mindig turn donk/3bet nél.

Miért nem véded a lapodat floppon a húzóktól? Értékért, infóért hívás.

A turn 2/3 donknál már óvatosabb lennék és max calloznék 2 párral, riveren meg megadok betsizetól függően.
Ha river checkel, akkor bet/foldon vagyok.

Csuhi

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

MFTOPS A6s két pár Empty Re: MFTOPS A6s két pár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.