pokerforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bemutatkozások

4 posters

Go down

Bemutatkozások Empty Bemutatkozások

Témanyitás by VTomi24 Pént. Nov. 28, 2014 5:08 pm

Sziasztok! Itt gondoltam, hogy mindenki bemutatkozhatna. Leírhatná magáról, ami publikus és lehet róla tudni - mit játszik, milyen téten, mióta, mik a célok, nickek stb.

VTomi24
Admin

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by VTomi24 Szomb. Nov. 29, 2014 12:03 am

Sziasztok! Varga Tamás vagyok, 34 éves, foglalkozásomat tekintve tűzoltó(hobbi pókeres). 4 éve kezdtem pókerezni, kevés alapstratégiai tudással. Sokáig nem is figyeltem oda sem a BRM-re, sem arra, hogy talán hosszútávon kellene gondolkodni:) Tavaly ennek ellenére bemákoltam  a Micromilliomoson egy 2. helyet, majd komolyan véve egy-két alapszabályt upswingben voltam kb fél évig. Idén áprilistól próbálkoztam MTSNG-kel és MTT-kel egyaránt, de mivel egyre kevesebb lett az időm a játékra lassabban tudok anyagilag fejlődni, viszont az elméleti rész most úgy érzem lassan, de biztosan sikerül egyre jobban elsajátítanom. Jövő szeptembertől, ha minden jól megy sokkal több időm lesz a pókerre(gyerekek oviba mennek, asszony remélhetőleg munkába), és számításaim szerint heti 3-4 alkalommal tudok majd játszani. Addigis van célom, mégpedig a fejlődés. Néha néha azért  lesz időm játszani, csak nem számottevően sok:( Nickjeim: VTomi24 (PS,FTP), VTomi34(PS.fr,888) A tét amit magaménak érzek (BRM és tudás szempontjából is) 5$ körül van. Mivel enyém az első bemutatkozás természetesen, ha valami érdemben kimaradt és benne kellene hogy legyen majd javítom. GL mindenkinek!
Legtöbbet PS.comon játszok máig(2014.11.29.) a grafom: http://kepfeltoltes.hu/view/141129/SharkCope_www.kepfeltoltes.hu_.png

VTomi24
Admin

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by LmLn Kedd Dec. 02, 2014 3:03 pm

Üdv mindenkinek! Lantos Milán vagyok, 27 éves. Budapesten élek a párommal, jelenleg a póker a fő bevételi forrásom. A játékot kb. 2009-ben kezdtem, de 2011-ig teljesen stratégia nélkül (Online szinte egyáltalán nem is voltam jelen.) kártyáztam. 2011-ben hagytam ott a munkahelyemet, és gondoltam, hogy na majd én pókeres leszek. Szerencsére, mint oly sokszor, jelen esetben is a tudatlanság áldásnak bizonyult, így fel sem fogva, hogy mibe vágom a fejszémet, elszántan kezdtem neki a játéknak. A sorsnak köszönhetően sikerült felépíteni a rollomat, és folyamatosan fejleszteni magamat. Szinte a legelejétől kezdve mtt-ket játszok, bár volt egy-két kikacsintásom az mtsng-k és stt-k világába. Mivel a rollomból élek, ezért a limitem le-fel szokott csúszkálni. Alapvetően az AVGBI-em 8-12$ szokott lenni. Komolyabb versenyeredményem nem volt még eddig, ezért matematikailag hamarosan rám is rám kerül a sor. Very Happy Addig is főként reggel-délelőtt-kora délután vagyok megtalálható a Stars, FTP, 888, Ipoker, Stars.fr és alkalmanként a Winamax termeiben.

LmLn
Admin

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Csuhi Kedd Jan. 06, 2015 3:29 pm


Csuhi

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Renzo Pént. Jan. 09, 2015 11:11 am

Én bevallom azért nem mutatkoztam be, mert már egyszer mikor beléptem a csoportba skypon megtettem!

De azért nagyvonalakban leírom! 2003 körül ismerkedtem meg a pókerrel! Viszont 2009-ben kezdtem el jobban játszani! Elején közel 1000$-t buktam CG-n 3 hónap alatt! Majd 2009 decemberében, megelégeltem ezért Dan Harrington köteteiből kezdtem el olvasgatni és akkoriban már az is elég volt ahhoz h 11$-ig verjem a limiteket SNG és MTT-n is! 2010 márciusában már otthagytam a munkahelyemet is ANGLIÁBAN, mert 800fontnál többet szedtem össze pókerből havi szinten! 2011-ig jó is volt minden 22$-os limitig vertem a mezőnyt, de ekkor még nagyon laza BRM-em volt 150-200BI és sokat visszabuktam magasabb limitek shot-olgatásával! Majd 2011 vége fele érezhetően erősebb lett a mezőny mindenhol! Nem értettem h miért nem válik be a már jól megszokott játékom! Ekkor ismerkedtem meg Aptok videóival és nagyon nem tetszett a játéka mert fölösleges agressziót meg nagy 30-50BB-s stackek kockáztatását láttam benne! Hozzá kell tenni h 2011 előtt ilyen feszes és agro közötti játékos voltam és elég sok limpem is tracker programokról akkor még nem hallottam de ha saccolnom kell akkor  FR-en ilyen 17/11-es 3-4% 3bet lehettem! Mivel nem vagyok semmi újnak az elrontója és logikát is láttam benne, ezért el kezdtem próbálgatni Aptok játékstílusát! és voálá be is jött! Ekkor még minidg nem használtam segédprogit gondolván h az a gyenge játékosoknak valóVery Happy Majd idővel rávettem magam! Új lendületet kaptam és egyre agróbbá váltám már-már túl agróvá mivel minta hiányában is vagdalkoztam! Ebből a hibámból mai napig folyamatosan koptatnom kell lefele! 2012 és 13 augusztusáig nagyon jó időszak volt  amit a júnusi 59K-s score-om meg is koronázott, illetve 40$-ig vertem a limiteket! Kinyíltak a lehetőségek előttem, amit sajnos rosszul használtam ki!Sad Úgy éreztem innentől kezdve nincs megállás enyém a világ azzal nem számoltam h mennyivel erősebb 44-55$-tól a mezőny na persze nem a bigek-re vagy a nagy mezőnyű versenyekre gondolok:D! Aki még nem járt 44$+ limiteken az majd később tapasztalni fogja ezt a kellemetlen érzést amikor keresi a gyenge játékost az asztalnál és végül rájön h az a gyenge játékos saját maga! Nem sikerült azóta se vernem ezt a limitet annyi tapasztalatot viszont úgy érzem sikerült gyűjtenem ezen a limiten,  h egy gyenge reg-közepes reg címkét rám lehet ragasztani a többi reghez képest! Tehát mint mondottam a nagy score-om, miatt felléptem erre a limitre illetve shot-olgattam mindenféle 200-500$/€-s versenyeket, nem is voltam hajlandó a régi bejáratott versenyeimen 40$ alattiakon indulni,csak nagyon ritkán, tényleg úgy viselkedtem mint aki nem tudja honnan is jött valójában! Buktam is másfél év alatt 14K-t amiből kb 6-7K-t kompenzált a 8-40$-os limit profitom! Közben rollom nagy részét házújítás stb dolgok miatt ki kellett vennem! Tehát hagytam kerek 5K-t pókerre amit sikerült megnövelnem az utóbbi időben 15K-ra amivel pedig amint már tudjátok újra megcéloztam a 44$+ versenyeket, ismét kevés sikerrel, most jött be a 60db MTT 3 minicash ITM és 12K-m maradt 4 hét alatt!!! úgyh ismét visszalépés! 2,5 éve próbálom meghódítani ezt a limitet eddig még nem sikerült ezért is csatlakoztam a csoportba h tanuljak tőletek és fejlesszem a játékomat! Mert sajnos egyelőre úgy érzem el vagyok gyepálva rendesen! Viszont tény és való h az elmúlt hónapokban sokat fejlődött a játékom ebben fifty50 is segített mert azáltal vetkőztem le pár fölösleges agresszív move-ot a játékomból! Egyelőre ennyi:D

Renzo
Admin

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.