pokerforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

QQ vs 4bet 8 főnél

2 posters

Go down

QQ vs 4bet 8 főnél Empty QQ vs 4bet 8 főnél

Témanyitás by LmLn Hétf. Feb. 09, 2015 6:55 pm

Sziasztok!

http://weaktight.com/7377607

Tegnap játszottam ezt a versenyt a PS.fr-en
8 főnél vagyunk (FT2) chip szerint valahol 4. hely körül állhattam.
Az ellenféltől nem láttam nagy hülyeséget a leosztások során. Kellően agresszíven játszott, egy korábbi asztalnál együtt ültünk, ott elég sokat 3betelt nyitóemeléseket. (20-12 főnél, aztán elültették) 4betet eddig soha nem láttam tőle. Ezt megelőző leosztásokban nem volt semmi extra. Kirívóan nem nyitott sokat és nem is 3betelt sokat. Úgy tűnt, hogy valamivel már konzervatívabban játszik, mint 10 fővel korábban, valószínűleg hatott rá az ft közelsége.
Az utóbbi leosztásokban én is konzervatívabban játszottam, mivel hosszú ideje laphalálom volt (ezért is magas a fold23betem, mert szinte az egész versenyt 0 kézzel lopkodtam végig), így nem is volt a hand környékén 3betem. Pont 5 handdel korábban buktam egy partit ellene KK vs A9o, de az lement riverig, sima emelt parti volt.

Statok:
Saját: 31/26/13,5/93 (VPIP/PFR/3bet/foldto3bet)
MaggWinnin: 36/28/19,2/69/130 (VPIP/PFR/3bet/foldto3bet/hand)

Kifizetés:
9-7 fő: 150 €
6. hely: 250€
5. hely: 400€
4. hely: 600€
3. hely: 900€
2. hely: 1235€
1. hely: 1650€

Az én tervem az volt, hogy megadok és egy olyan boardon, ahol nem jön A be is teszem, egyébként dobok, hiába a szinte 1-es SPR az FT közelsége miatt elengedtem volna Axx floppon a második páromat is.

Ti itt hogy játszanátok?



LmLn
Admin

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

QQ vs 4bet 8 főnél Empty Re: QQ vs 4bet 8 főnél

Témanyitás by Renzo Kedd Feb. 10, 2015 10:09 am

Nyílván amiket mondasz! Az alapján azt akarod sugallni h ő nála itt már csak prémium lap lesz! De én ezt totál másképp gondolom! Ő ránéz a statodra és lát 13,5ös 3bet értéket ehhez még azt is hozzáadja h BTN-ről 3beteled meg ahonnan amúgyis mindenkinek a legszélesebb a 3bet skálája! Zsetonja is van h kockáztasson itt ő nagy valószínűséggel TT JJ-val is broke-olni fog ellened ne feledjük h 4-maxon vagyunk ami tovább növeli a lapok erejét és sokkal nagyobb is lesz az agresszió az ilyen asztalokon! Az h nem láttál eddig tőle 4betet az önmagában nem indokolja h nála csak QQ+ AK lesz! Se az előzmény amiről beszéltél! Nem mind1 h ki ellen feszült be az se mind1 h mekkora stackje volt akkor! Gondolj abba bele h egy kellően agresszív játékos ellen 35 BB nem rakod be a stacked QQ-ra akkor végülis ki ellen rakod be? mert ennél feszesebb ellen végképp nem azt pedig nem várhatod el h folyamatosan ilyen 45/40-es 22 3bet 40% fold23bet és 25% 4bet statokkal rendelkező játékosokkal ülj h nyugott szívvel 100%-osan berakhass egy QQ-t 35 BB preflop! QQ-t itt még a megnövekedett ICM hatás miatt se dobnám be egy ilyen ellenféllel szemben! Illetve elég kevés ez a 130 hand az ellenfélről h kijelenthessük h ő többnyire valueból 4betel te csak egy szegmensét látod most a játékának itt még a 3bet értéke se állt be teljesen viszont 36/28-as ami már viszonylagosan be is állt a 19,2%3bet érték és a 69% fold2 3bet érték meg arra enged következtetni h igenis lesznek neki light 4betjei főleg ebben a szituban mikor ICM hatás nagy nyomást tud rád gyakorolni ráadásul nem ad annyi hitelt a BTN 3bet-ednek mivel ott amúgy is szélesebbre teszi azt joggal gondolhatja azt is h 5 handel ezelőtt volt egy KK buktád ez alapján lehet csak gyorsan vissza akarod valahogy szerezni a stacked valamint kevesebb az esély arra h 5 handel később megint egy premium PP lesz nálad vagy akár premium hand! Én ezt ráborítanám mint a huzat!

Renzo
Admin

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.