pokerforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

57o prog SKO-n

2 posters

Go down

57o prog SKO-n Empty 57o prog SKO-n

Témanyitás by Renzo Vas. Feb. 01, 2015 5:59 pm

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek ezzel a handel kapcsolatban:

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12821387_58B8694C84

Infó mind a két játékos közepesen agresszív reg!
prog SKO verseny a lényeg h 20% kell preflop a callra a KO miatt amikor ott ültem tanakodtam h ilyen lappal vajon ez meg lesz-e bizonyos rangek ellen?! végül calloltam!
Floptól van mivel 1 SPR vagyunk én itt sima 2. párral nem tenném be de mivel jó sok outom volt ennek okán úgy ítéltem meg h jobb betolni mithogy az ellenfelemnek hagyjam meg ezt és ő vigye el a KO-t később két magassal, ha pedig jobbja van még mindig jöhetnek az outjaim mindkettő ellen! szerintem jó volt ez a flop játék de kiváncsi vagyok a véleményetekre h szerintetek is!
A másik h mit gondoltok milyen rangekre tehetjük itt a két reget?
Én ezt a két ranget adtam meg nekik:
pusholó: 66+,A9s+,KQs,AJo+ mivel KO verseny és ezt tudja h lazábban fogják őt callolni ezért ennél semmiképpen se lesz szélesebb viszont feszesebb még lehet

másiknak: 66+,A8s+,KQs,AJo+ neki pedig a KO miatt lesz ilyen széles én úgy gondolom itt viszont kérdéses h lehet-e még szélesíteni vagy pont másik irányba kicsit feszesíteni?

mindenesetre ez ellen a range ellen 19,7%-om van nekem meg 20% kellene tehát enyhén vesztő BE közeli
De ha tudom h BE közeli callról lett volna szó akkor inkább dobom ezt preflop!
Mit gondoltok a rangekről illetve a flop pushomról?

Renzo
Admin

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

57o prog SKO-n Empty Re: 57o prog SKO-n

Témanyitás by Csuhi Vas. Feb. 01, 2015 6:22 pm

Alapból nem callozok pre. A legtöbbször nem fog így eltalálni a flop és még ez sem életbiztosítás. Másrészt a callozó lehet csapdázik. Én 88+ AJs, AQo-ra rakom, mégiscsak 14BB-t kellett megadnia a stackjének kb 1/3át. Így egy esetleges callnál, floppon is be fogja rakni pushra, ha talál legalább egy párt, vagy egy színhúzót. Ezért pont nem kéne 57o-val pre callozni.
Ha már calloztunk, akkor én itt checkelnék és megnézném a reakcióját. Ha nem tolja be, T-esnél alacsonyabb turnon legtöbbször elöl érzem magam és betolom én.

A 20% kell-el nem értek egyet, ez csak akkor számítana, ha mindkettő allinen lenne és neked kell már csak megadnod. Így nem 14 bb-t kockáztatsz, hanem 60at.

Csuhi

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.