pokerforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csuhi A8o MW pot szendvicsben

2 posters

Go down

Csuhi A8o MW pot szendvicsben Empty Csuhi A8o MW pot szendvicsben

Témanyitás by Csuhi Kedd Jan. 13, 2015 3:17 pm

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12504355_4583F3A100

Turn játék kérdéses.

Nagyvak(bwbwbw) 11/7/29h 0% 3B
CO(lipeabruzzi) ismeretlen 1hand, most ült át
Mögöttem ülők közül csak a HJ agro, többiek nagyon feszesek. 16/6 17/17 11/07
Ezért nyitok A8o.
Flop emelés értékért és infoszerzésért. CO miért csak call Qval? Miért adok oddsot BBnek bármilyen húzóra?
Blank turn, BB check. Nincs semmije. Tervem, hogy checkelek és turn CO allinra dobok.
SPR1.
CO kis gondolkodás után kisméretű bet. Miért? Miért adok 2 embernek oddsot, hogy lejavuljon egy A K, T, J 7 9 any treff riveren?
Értelmetlen. Gondolkodok fél percet. Na lássuk, push.
Ki hogy gondolja?

Csuhi

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 28.

Vissza az elejére Go down

Csuhi A8o MW pot szendvicsben Empty Re: Csuhi A8o MW pot szendvicsben

Témanyitás by Renzo Csüt. Jan. 22, 2015 1:07 pm

Csuhi írta:http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12504355_4583F3A100

Turn játék kérdéses.


CO(lipeabruzzi) ismeretlen 1hand, most ült át

CO miért csak call Qval? Miért adok oddsot BBnek bármilyen húzóra?

Szerintem ha én itt callolak preflop QJs QTs de akár még QKo-val is akkor nem fogok postflop visszaraiselni egy cbet ellen még akkor se ha harmadik ember van mögöttem ugyanis alapvetően a te rangeddel szemben nincs túl sok value a reraisemben tehát inkább bluffcatch-elek. ugyanezt tenném ha 2en lennénk tehát ugyanígy kell eljárni h ha 3-an vagyunk! Akkor kezdem el védeni a kezem a húzók ellen ha én repelem az erősebb ranget de itt pont h te voltál a preflop agressor abból se indulhatunk ki h milyen széles lesz a nyitóemelésed abból a pozból mivel ismeretlen vagy számomra ha most ültettek át! Úgyh igenis simán benne van h Q-val csak callol én is csak azt tenném! Tehát itt fölösleges h felvetődjön benned bármilyen kérdés!

Csuhi írta:Blank turn, BB check. Nincs semmije.

Inkább azt mondanám h annak van nagy valószínűsége h BB flop checkje után nincs Q-ja mivel azokat két ember ellen főleg ilyen húzós boardon donkolnia kellene hiszen elég sokszor az ilyen boardokat nem cbetelik csak értékért azt meg nem engedheti meg h mögécheckelj és utána CO is mögécheckeljen szabadlapért!
Viszont van egy kicsi esélye annak h hibásan csak ch/c-alt egy Q-val, turn ch semmit se jelent szerintem ugyanúgy ch/callon lehet ezesetben a Q-val illetve amint látjuk callolja is CO -betjét tehát ez mégm mindig 80%-ban húzó lesz de 20%-ban lehet akár Q is! De mondom alapvetően egyetértek abban h itt 80%ban nincs nála Q!
Csuhi írta:
CO kis gondolkodás után kisméretű bet. Miért? Miért adok 2 embernek oddsot, hogy lejavuljon egy A K, T, J 7 9 any treff riveren?
Értelmetlen.
Ezzel viszont egyet tudok érteni és inkább ez a kulcsa a CO-n való readünkek emiatt látom nagy esélyét h nincs Q-ja, ha Q-m lenne sose méreteznék ekkorát ebben a helyzetben turnön egy ilyen boardon! De mivel továbbra is egy ismeretlenről van szó aki akár lehet fish is éppen ezért lesznek értelmetlen hibás játékai amivel nincs is tisztában h miért nem jó! Erre az esetre muszály ugyanúgy egy 20% esélyt adnunk! Úgyh számomra ez a szitu úgy tűnik h 80% h senkinél sincs itt Q! Összegezve BB-nél azért nincs Q mert flopon nem donkol, CO-nál meg azért nincs, mert turnön ekkora a betméretezése! Nem biztos h bemerném vállalni 1 SPR mellett sőt ha ott ülök lehet észre se veszem ezt az egészet ami a szemem előtt történik tehát nem readelem le! Úgyh összességében grat érte h neked ez feltünt! nice play!

Renzo
Admin

Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.